Pastāvēs, kas pārvērtīsies! (Rainis) Un TĀ! Ziedu salons “Sajūtu aleja” ir pārtapis par Dekostudiju “Sajūtu aleja”LV!!! Mēs paplašinām savu piedāvājumu un no šī gada esam Jums vēl tuvāk!!!

 

Mēs Esam, jo sekojam savam sapnim! Sapnis ir nodarboties ar sirdslietu - floristiku un mērķis - padarīt šo pasauli vēl skaistāku, cilvēkus vēl laimīgākus un vidi vēl harmoniskāku! Mums ir svarīgi piešķirt saviem darbiem pievienoto vērtību! Mums patīk veidot ziedu pušķi zinot, kādam mērķi...m, kādam īpašam cilvēkam, kā varam iepriecināt personīgāk..? Tāpēc savu pozīciju izsakām šādi - Ziedi ar stāstu! Ja vēlaties iepriecināt kādu ar personīgāku ziedu pušķi vai saldumu grozu - Laipni lūdzam!

 

Mēs piedāvājam:

•Skaistus apsveikuma pušķus dzimšanas dienas jubilejās, kāzu jubilejās un citos svētku brīžos!

 

•Ziedus uzmanības un sajūtu izteikšanai mīļotajai - sākot ar maziem mīlīgiem sniegpulkstenīšu pušķīšiem līdz pat vairāku simtu rožu pušķiem!

 

•Saldumu un dažādu delikatešu grozus.

 

•Ziedu kompozīcijas un kārtojumus ofisiem, bankām, viesnīcām.

 

•Sezonālu svētku dekorācijas (Līgo, Lieldienas, Ziemassvētki, Valsts svētki u.c.)

 

•Kāzu floristiku un dekorācijas! Piedāvājam pilnu floristikas un dekorāciju komplektu - sākot no mazās līgavaiņa piespraudes līdz pat baznīcas un svinību vietas dekorācijām. Kāzu diena ir ļoti, ļoti īpaša un mūsu gandarījums ir līgavas smaids saņemot līgavas pušķi, viesu pārsteigtie skati ienākot svinību zālē, vecāku prieks par izdevušos ceremoniju un oficiantu fotografēšanās pie mūsu veidotajām dekorācijām..! Un pāri visam - Mīlestība! Lai sajūtas pasaka visu!

 

•Dzimšanas dienu svinību dekorēšanu! Lai Jūsu diena ir īpaša!

 

•Mēs esam ar Jums arī sēru brīžos un piedāvājam sēru floristiku. Arī tajā dienā skaisti ziedu kārtojumi ir ļoti būtiski. Mūsu cieņa un iedziļināšanās garantēta.

 

•Dažādas meistarklases - ziedu rotu veidošana, sveču veidošana, sapņu ķērāju veidošana, floristikas un dekupāžas nodarbības. Šobrīd esam līderi šajā jomā, jo spējam nodrošināt arī izbraukuma meistarklases līdz pat 100 dalībniekiem.

 

•Ziedu gaismas virtenes! Tas ir mūsu lolojums - skaists, īpašs interjera un pasākumu dekors, kas veido īpašu noskaņu un izdaiļo vidi!

 

Un tā - ja vēlaties skaistus ziedus ar pievienoto vērtību - zvaniet, rakstiet - izveidosim burvīgu, personīgu ziedošu sveicienu un piegādāsim to Jums vai Jūsu izvēlētajam adresātam

 

Tālr. 29568466; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ar mīlestību, Daiga!

 

Daiga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakti

SIA "Sajūtu aleja"
Tālr.: 29568466
E-pasts: info@sajutu-aleja.lv

FB lapa:   facebook 128

Instagramm:    Instagram App Large May2016 200

Mūsu draugi

www. interflora.lv

logo lv